Velké zavrčení
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tRPG se psy
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Debatní kroužek

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptySun Feb 12, 2017 2:40 pm

.
Návrat nahoru Goto down
http://velkezavrceni.forumotion.eu
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyTue Feb 14, 2017 10:37 pm

Ptak
Návrat nahoru Goto down
ClareSnowy




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyWed Feb 15, 2017 11:32 pm

Ahoj jsem tu nová Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ClareSnowy




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyThu Feb 16, 2017 10:47 am

Mám si vymyslet jak a kde se prostě objevím? Very Happy moc nevím jestli jste si to nějak domluvili předem a nebo prostě tak jak se to vyvynulo tak jste se přidávali do hry? Very Happy poraďte
Návrat nahoru Goto down
ClareSnowy




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyThu Feb 16, 2017 1:04 pm

Je tu někdo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyThu Feb 16, 2017 3:54 pm

Sorka, jsem nekontrolovala jiná témata. Very Happy Tak my všichni jsme ve skupině na fb, kde jsme se domluvili předem, ale na to stačí i tenhle chat. Buď normálně napíšeš příspěvek, že sis támhle všimla nějakých psů..blá, blá a já zareaguji nebo si klidně můžeš vymyslet něco akčnějšího.. je to jedno..normálně něco napiš do příběhu. Very Happy Ať ti klidně jde po krku agresivní smečka lišek.
Návrat nahoru Goto down
ClareSnowy




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 17

Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek EmptyThu Feb 16, 2017 8:35 pm

Ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Debatní kroužek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debatní kroužek   Debatní kroužek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Debatní kroužek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Velké zavrčení :: Ostatní-
Přejdi na: