Velké zavrčení
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tRPG se psy
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Příběh

Goto down 
+2
Christen
Admin
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Dajsi

Dajsi


Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 11. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyWed Mar 01, 2017 8:41 pm

Do divočiny
Když jsme zase pokračovali v cestě šla Sugar vedle mě na její otázku jsem pobaveně zavrčela, Jenna, a ty jsi žila tady ve městě ? Nebo v nějakém jiném v našem městě jsem tě nikdy neviděla, teda aspoň myslím. Vídávala jsem docela hodně malých pejsků ale nedokázala jsem si vzpomenout jestli jsem někde narazila i na ni.
Návrat nahoru Goto down
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyWed Mar 01, 2017 8:50 pm

Sugar
Vzhůru do divočiny!
Jojo, celý život a ani jsem se odsuď nikdy nehnula. Dodala jsem s úsměvem. Vůbec neznám okolí, změnilo se po velkém zavrčení hodně? Vypadalo to tu vše hrozně děsivě - popraskané silnice, zlomené stromy a napůl zbořené domy.
Návrat nahoru Goto down
Gyra

Gyra


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 06. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyWed Mar 01, 2017 8:57 pm

Do divočiny
A zase se vracím zpět do lesa.Přemýšlela jsem o tom kde budeme nocovat,ale nic mě nenapadlo.'Snad nebude pršet'Pomyslela jsem si.Začínala jsem mít hlad, ale nebylo to tak hrozné.Často jsem kontrolovala jestli jsme všichni.Ani mi nevadilo, že nikdo nemluví, protože jsem měla čas na přemýšlení.Naštěstí bylo příjemné teplo a mezitím co jsem tak přemýšlela mi zakručelo v břiše.
Návrat nahoru Goto down
Dajsi

Dajsi


Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 11. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyWed Mar 01, 2017 9:14 pm

Do divočiny
No docela se to změnilo když mě mé dlouhé packy brali na procházky nevypadalo to tak hrozivě. Chvíli jsem mlčela. Pověz mi kde si bydlela trochu přesněji možná už jsem tě někdy viděla i když vy maltézáčci vypadáte všichni stejně.
Návrat nahoru Goto down
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyThu Mar 02, 2017 8:43 pm

Sugar
Do divočiny!
Zavrtěla jsem hlavou. Pamatovala bych si tě, odpověděla jsem jí. Psy jí podobné jsem opravdu nepotkávala moc často. Hah, každý pes přeci vypadá úplně jinak. Jistě bys i ty věděla, kdybychom se už někde dříve potkaly.
Návrat nahoru Goto down
Dajsi

Dajsi


Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 11. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyThu Mar 02, 2017 9:19 pm

Do divočiny
No to nevím na tyhle věci mám dost děravou paměť, zasmála jsem se. Už mě začínaly bolet tlapky šli jsme už celé hodiny tak sem si řekla že nabídnu krátkou přestávku. Hej Echo nedáme si krátkou přestávku ? Už jdeme dost dlouho. Doufala jsem že mě slyšel a že na chvíli zastavíme.
Návrat nahoru Goto down
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyThu Mar 02, 2017 9:32 pm

Sugar
Do divočiny!
Souhlasím s Jennou, řekla jsem Echovi. Nejraději bych se schoulila do klubíčka a celý zbytek dne prospala.
Echo
Klidně, ale bylo by lepší dojít až k té řece, kde se můžeme pokud možno i napít. Přemýšlel jsem nad tolika věcmi, že mi došlo, jak mě bolí packy až když jsem si konečně sedl. Už jsme byli kousek od řeky a vypadalo to, že je čistá, ale jistý jsem si tím být nemohl. Napadlo mě, že by v té řece mohly být nějaké ryby, ale ty lovit neumím a nechci nikomu dělat chutě, když tam možná nic není.
Návrat nahoru Goto down
Gyra

Gyra


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 06. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyFri Mar 03, 2017 7:32 pm

Do divočiny
'Ach jo mám strašny hlad.'Jak jsem tak přemýšlela kde sehnat potravu tak mi nedošlo jak moc mě bolí tlapky.Asi by bylo dost hloupé, kdybych se někoho zeptala jestli u sebe nemá náhodou králíka.Podle výrazu ostatních jsem usoudila, že mají taky hlad a šla jsem pomaličku napřed, abych se mohla napít."Půjdu napřed."Řekla jsem ostatním.To je ta řeka kde jsem byla před pár dny!Rozběhla jsem se, abych tam byla co nejrychleji.
Návrat nahoru Goto down
Dajsi

Dajsi


Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 11. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyMon Mar 06, 2017 4:23 pm

Do divočiny
Tak mě bolely tlapky že mi bylo jedno že mám hlad chtěla jsem jen jediné chvíli ležet a nic nedělat. Jen jsem zaslechla jak Roxy říká že jde na před ale já byla tak unavená že jsem ji ani neodpověděla. Rozhodla jsem se že si na chvíli zdřímnu, oni mě potom vzbudí. Pomyslela jsem si a zavřela oči za nedlouho jsem usnula.
Návrat nahoru Goto down
Arisu3
Admin
Arisu3


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyMon Mar 06, 2017 7:02 pm

Echo
Do divočiny
Jenna tu sebou nečekaně plácla na zem To nedojdeš ani k řece? Tam si dáme delší pauzu.
Sám jsem se rychlejším tempem vydal k řece a Sugar mě kupodivu celkem rychle následovala. Zpomalil jsem, aby mě dohnala a bok po boku jsme dorazili až k Roxy. Prvně jsem čuchnul k vodě, abych zjistil jestli je v pořádku a následně jsem se napil, protože nevypadala nebezpečně a chutnala jako normální voda. Byl tu hezký přístup k vodě, a tak se mohla bez problémů napít i Sugar.
Lehl jsem si a začal jsem sledovat hladinu jestli neuvidím nějakou rybu, ale bez úspěchu. Co asi budeme jíst. Po odpočinku budeme muset jít na lov, oznámil jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
Dajsi

Dajsi


Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 11. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyTue Mar 07, 2017 9:09 pm

Do divočiny
Echův hlas sem slyšela už jen málo ta delší přestávka u řeky se mi zalíbila víc ještě chvíli jsem ležela pak se opatrně zvedla a vydala se k řece. Echo a Sugar už byly u Roxy ale já si šla vlastním tempem zanedlouho sem k nim došla a napila se už sem začínala mít hlad ale moje únava mě přemohla lehla jsem si kousek od břehu do trávy a pokoušela se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Gyra

Gyra


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 06. 02. 17

Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 EmptyFri Mar 17, 2017 8:55 pm

Do divočiny
Potom tom co jsem se napila jsem si lehla do trávy a zavřela jsem oči.Ani jsem nestihla nad něčím přemýšlet, protože jsem hned usnula. Zdálo se mi o tom jak se mi nedaří lov a mám hlad.Po chvilce jsem uslyšela vrčet moje břicho.Probudila jsem se a koukla se na Echa."Za jak dlouho půjdeme na lov?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příběh         - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh    Příběh         - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Příběh
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Velké zavrčení :: ~Zde se hraje~-
Přejdi na: